Zahraniční nemovitosti k pronájmu a k prodeji ITÁLIE

NABÍDKA PRONÁJMU od 95 EUR za noc - apartmán až pro 6 osob (aktivní dovolená na 10 nocí od 35 000 CZK pro až 6 osob při využití vlastní dopravy a stravy)

Užijte si skvělou dovolenou v krásné italské Kalábrii, ve městě Scalea na cestě mezi Neapolí a Sicílií, kde najdete průzračné moře, různé typy pláží a skvělé aktivity od moře, přes vodní sporty až po horolezectví - Národní park Pollino. Třetí největší město Itálie Neapol plné památek a turistických zajímavostí a tradiční chutné italské gastronomie. Možnost návštěvy blízkých POMPEJÍ a sopky VESUV. Místní speciality můžete ochutnat v mnoha místních restauracích a posedět v útulných kavárničkách. Nabízíme k pronájmu rekreační byt o rozloze 65 m², 400 m od pláže. Byt má ložnici, dětský pokoj a prostornou kuchyň s obývacím pokojem. K dispozici jsou 2 balkony, WC a sprcha. Parkování přímo u bytu. Parkování přímo u bytu. Wifi zdarma. Osobní automobil TOYOTA PRACE (7místný vůz R.V.2023 s pojištěním GAP) k pronájmu od 55 EUR/den pro výlety v okolí. ZDARMA: kola, paddleboard, plážové židličky, deštník, nafukovací hračky. Cena za celý apartmán od 95 EUR za noc. Velmi vhodné pro rodiny s dětmi (až 6 osob). Volejte +420 607 612 471, jsme k dispozici také přes VIBER a WHATSAPP a messenger.

Doprava:

  1. letecky pohodlně za pouhé 4 hodiny  z Prahy či Vídně do Neapoli a nebo Lamezia Terme a pak vlakem až do SCALEA (let od 25 EUR přes www.esky.cz, vlak od 12 EUR, celkový transfer let + vlak zabere pouze 4 hodiny)
  2. vlastní dopravou BRNO - SCALEA za 15hodin jízdy, cca. 1650 km (ideální pro rodiny, při vystřídání 2 řidičů), celkové náklady na cestu tam a zpět jsou cca. 7500 CZK (nafta, dálniční poplatky AT a IT, ověřeno vozem TOYOTA PROACE 2023 při obsazení 6 lidí na trase BRNO-VILLACH-RAVENNA-SCALEA - nejvýhodnější trasa, byť časově delší - celkem 16h, ale levnější ve vztahu k dražšímu italskému mýtu).

 

NABÍDKA PRODEJE 

Chcete si koupit dům, byt či prázdninový apartmán v Itálii? K dispozici jsou velmi kvalitní byty, domy, prázdninové apartmány či nemovitosti vhodné k rekonstrukci za fantastické ceny. Naše firma vám pomůže nejen se samotnou koupí, ale též vám zajistí veškerý servis při získání všech povolení k jeho rekonstrukci.

Ve spolupráci s našimi italskými partnery nabízíme profesionální služby v realitní oblasti v Itálii. Naši partneři mají dlouholeté zkušenosti na italském trhu již od roku 1990. Velkou předností jsou rodilí mluvčí působící přímo v Itálii. Vyznáme se v bludišti italských zákonů, umíme jednat s italskými úřady. 

NABÍZÍME:
  • vyhledávání nemovitostí ke koupi
  • pronájem nemovitostí na krátké i dlouhodobé pobyty
  • právní služby spojené s akvizicí nemovitostí v Itálii
  • asistence při koupi nemovitostí
  • překlad smluv a stavební dokumentace

 

AKTUÁLNĚ v nabídce Kalábrie - SCALEA

Kondominium Edil Blue, Villa A (vedle budovy security), 2 patro.

Komplet po rekonstrukci.
Okna do dvoru, 50m2,3kk, Velká lodžie 20 m2. Komplet zařízený, nábytek, pracka, TV, plynový mangal pro přípravu pokrmu z masa, ryby na lodžie, sklep 6 kol na hory. Vzdálenost od moře 500m.

Cena včetně notáře a všech poplatků již od 60,000 EUR.